Ostoskori

0 Tuoteriviä 0,00€

Adapteri

Adapterien valikoimaan kuuluvat kaikki häntä- ja kytkentäkuiduissa käytetyt liitintyypit. Adapterit ovat muovirunkoisia Simplex tai Duplex SC liittimille ja Duplex tai Quad LC liittimille. Adapterit yksimuotokuiduille on varustettu keraamisella Zirkoniumholkilla ja monimuodolle Fosforipronssisella holkilla. FC ja ST adapterit sekä vaihtoadapterit SC-FC, SC-ST ja FC-ST ovat metallirunkoisia.

Valikoimaan kuuluvat myös erittäin suurta tarkkuutta vaativat APC hionnan adapterit, SC, LC ja FC liittimille sekä MT-RJ ja MPO adapterit.

SC-SC SM ZrO2 sininen
Adapteri

SC-SC SM ZrO2 sininen

ETD-koodi: 2A11C1F
Sähkönumero: 
7237238
Hinta: 0,78 alv. 0%
SC-SC SM ZrO2 sininen tray
Adapteri

SC-SC SM ZrO2 sininen tray

ETD-koodi: 2T11C1F
Sähkönumero: 
7237195
Hinta: 19,60 alv. 0%
DSC-DSC SM ZrO2 sininen
Adapteri

DSC-DSC SM ZrO2 sininen

ETD-koodi: 2A11C2F
Sähkönumero: 
7237239
Hinta: 1,57 alv. 0%
DSC-DSC SM ZrO2 sininen tray
Adapteri

DSC-DSC SM ZrO2 sininen tray

ETD-koodi: 2T11C2F
Sähkönumero: 
7237196
Hinta: 31,36 alv. 0%
SC/APC-SC/APC SM ZrO2 vihreä
Adapteri

SC/APC-SC/APC SM ZrO2 vihreä

ETD-koodi: 2A11C1A
Sähkönumero: 
7237255
Hinta: 0,90 alv. 0%
DSC/APC-DSC/APC ZrO2 vihreä
Adapteri

DSC/APC-DSC/APC ZrO2 vihreä

ETD-koodi: 2A11C2A
Sähkönumero: 
7237256
Hinta: 1,79 alv. 0%
SC-SC MM beige
Adapteri

SC-SC MM beige

ETD-koodi: 2A11B1F
Sähkönumero: 
7237236
Hinta: 0,70 alv. 0%
SC-SC MM beige tray
Adapteri

SC-SC MM beige tray

ETD-koodi: 2T11B1F
Sähkönumero: 
7237078
Hinta: 17,60 alv. 0%
DSC-DSC MM beige
Adapteri

DSC-DSC MM beige

ETD-koodi: 2A11B2F
Sähkönumero: 
7237237
Hinta: 1,41 alv. 0%
DSC-DSC MM beige tray
Adapteri

DSC-DSC MM beige tray

ETD-koodi: 2T11B2F
Sähkönumero: 
7237089
Hinta: 28,16 alv. 0%
SC-SC OM3 aqua tray
Adapteri

SC-SC OM3 aqua tray

ETD-koodi: 2T11A1F
Sähkönumero: 
7237373
Hinta: 17,60 alv. 0%
DSC-DSC OM3 aqua
Adapteri

DSC-DSC OM3 aqua

ETD-koodi: 2A11A2F
Sähkönumero: 
7237356
Hinta: 1,41 alv. 0%
Adapteri

DSC-DSC OM3 adapteri tray

ETD-koodi: 2T11A2F
Hinta: 28,16 alv. 0%
DSC-DSC OM4 magenta
Adapteri

DSC-DSC OM4 magenta

ETD-koodi: 2A11M2F
Sähkönumero: 
7237357
Hinta: 1,41 alv. 0%
DLC-DLC SM ZrO2 sininen
Adapteri

DLC-DLC SM ZrO2 sininen

ETD-koodi: 2A33C2S
Sähkönumero: 
7237241
Hinta: 2,21 alv. 0%
DLC-DLC SM ZrO2 sininen tray
Adapteri

DLC-DLC SM ZrO2 sininen tray

ETD-koodi: 2T33C2S
Sähkönumero: 
7237198
Hinta: 55,20 alv. 0%
QLC-QLC SM ZrO2 sininen
Adapteri

QLC-QLC SM ZrO2 sininen

ETD-koodi: 2A33C4S
Sähkönumero: 
7237265
Hinta: 4,42 alv. 0%
Adapteri

QLC-QLC SM ZrO2 sininen tray

ETD-koodi: 2T33C4S
Hinta: 88,32 alv. 0%
DLC/APC-DLC/APC SM ZrO2 vihreä
Adapteri

DLC/APC-DLC/APC SM ZrO2 vihreä

ETD-koodi: 2A77C2A
Sähkönumero: 
7237199
Hinta: 2,54 alv. 0%
QLC/APC-QLC/APC SM ZrO2 vihreä
Adapteri

QLC/APC-QLC/APC SM ZrO2 vihreä

ETD-koodi: 2A77C4A
Sähkönumero: 
7237169
Hinta: 5,09 alv. 0%
DLC-DLC MM beige
Adapteri

DLC-DLC MM beige

ETD-koodi: 2A33B2S
Sähkönumero: 
7237240
Hinta: 1,98 alv. 0%
DLC-DLC MM beige tray
Adapteri

DLC-DLC MM beige tray

ETD-koodi: 2T33B2S
Sähkönumero: 
7237197
Hinta: 49,60 alv. 0%
QLC-QLC MM beige
Adapteri

QLC-QLC MM beige

ETD-koodi: 2A33B4S
Sähkönumero: 
7237264
Hinta: 3,97 alv. 0%
Adapteri

QLC-QLC MM SC-aukko, tray

ETD-koodi: 2T33B4S
Hinta: 79,36 alv. 0%
DLC-DLC OM3 aqua
Adapteri

DLC-DLC OM3 aqua

ETD-koodi: 2A33A2S
Sähkönumero: 
7237352
Hinta: 1,98 alv. 0%
Adapteri

DLC-DLC OM3 aqua tray

ETD-koodi: 2T33A2S
Hinta: 49,60 alv. 0%
QLC-QLC OM3 aqua
Adapteri

QLC-QLC OM3 aqua

ETD-koodi: 2A33A4S
Sähkönumero: 
7237353
Hinta: 3,97 alv. 0%
Adapteri

QLC-QLC OM3 aqua tray

ETD-koodi: 2T33A4S
Hinta: 79,36 alv. 0%
DLC-DLC OM4 magenta
Adapteri

DLC-DLC OM4 magenta

ETD-koodi: 2A33M2S
Sähkönumero: 
7237354
Hinta: 1,98 alv. 0%
QLC-QLC OM4 magenta
Adapteri

QLC-QLC OM4 magenta

ETD-koodi: 2A33M4S
Sähkönumero: 
7237355
Hinta: 3,97 alv. 0%
SC-ST SM ZrO2, metalli
Adapteri

SC-ST SM ZrO2, metalli

ETD-koodi: 2A14C1M
Sähkönumero: 
7237247
Hinta: 5,12 alv. 0%
ST-ST SM ZrO2 D-type
Adapteri

ST-ST SM ZrO2 D-type

ETD-koodi: 2A44C1D
Sähkönumero: 
7237245
Hinta: 2,99 alv. 0%
ST-ST MM D-type
Adapteri

ST-ST MM D-type

ETD-koodi: 2A44B1D
Sähkönumero: 
7237244
Hinta: 2,29 alv. 0%
DST-DST MM
Adapteri

DST-DST MM

ETD-koodi: 2A44B2D
Hinta: 6,56 alv. 0%
DSC-DST SM ZrO2, metalli
Adapteri

DSC-DST SM ZrO2, metalli

ETD-koodi: 2A14C2M
Hinta: 8,80 alv. 0%
SC-FC SM ZrO2, metalli
Adapteri

SC-FC SM ZrO2, metalli

ETD-koodi: 2A12C1M
Sähkönumero: 
7237246
Hinta: 5,12 alv. 0%
FC-FC MM D-type
Adapteri

FC-FC MM D-type

ETD-koodi: 2A22B1D
Sähkönumero: 
7237242
Hinta: 2,38 alv. 0%
FC-FC SM ZrO2 D-type
Adapteri

FC-FC SM ZrO2 D-type

ETD-koodi: 2A22C1D
Sähkönumero: 
7237243
Hinta: 2,99 alv. 0%
FC-ST SM ZrO2 D-type
Adapteri

FC-ST SM ZrO2 D-type

ETD-koodi: 2A24C1D
Sähkönumero: 
7237248
Hinta: 5,12 alv. 0%

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Kipparinkatu 5-7
53100 Lappeenranta

05 5412 414

Katso henkilökuntamme yhteystiedot

Yhteydenottopyyntö

Pakolliset kentät on merkattu tähdellä *.